Knygos diena

Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama balandžio 2-ąją, rašytojo H. K. Anderseno gimimo dieną. Šios šventės pagrindinis tikslas – įkvėpti vaikams meilę knygai, daugiau dėmesio atkreipti į vaikų literatūrą.
Kovo 31- ąją mokykloje minėjome vaikų knygos dieną. Renginyje dalyvavo mokyklos administracija ir bibliotekininkė Vidutė Stadalnykienė. Šventę pradėjome Gyčio Paškevičiaus daina „Mano kraštas“. Penktokai pristatė H. K. Anderseno biografiją, skaitė S. Machotino kreipimąsi „Augti su knyga“. Deklamavo eilėraščius, skaitė grožinių kūrinių ištraukas, o žiūrovai bandė atspėti jų pavadinimus ir autorius. Taip pat penktokai perskaitė savo kurtus rašinėlius apie knygą. Visiems labai patiko. Šaunuoliai. Priešmokyklinukai su mokytoja Loreta inscenizavo Anzelmo Matučio eilėraštį „Tuoj ir rytoj“. Mokytoja Ramunė ir ketvirtokai, padainavo dainelę „Aš pasėjau ąžuolą“ ir vaidino pasaką „Baravykas“. Šventės pabaigoje buvo įteiktos padėkos geriausiems skaitytojams ir šventės dalyviams. Už gražią šventę dėkojame bibliotekininkei Marijai Žemaitienei.

• k_d_1
  • k_d_2
  • k_d_3
  • k_d_4
  • k_d_5
  • k_d_6
  • k_d_7

Lankytojai

Šiandien15
Vakar40
Per savaitę258
Per mėnesį1437
Iš viso33836

2017-11-25

Įstaigos rekvizitai

Matuizų pagrindinė mokykla;
Adresas: Dzūkų g. 2, Matuizos, LT-65071, Varėnos r.
Tel.(8 310) 40665;
Faks. (8 310) 40665;