Mokytojai

Mokyklos mokytojų sąrašas:

Eil. Nr. Pavardė, Vardas Išsilavinimas, specialybė Kategorija
1. Rūta Augustinavičienė Aukštasis, dailė Dailės mokytoja metodininkė
2.  Ričardas Balcevičius  Aukštasis, fizika  Fizikos mokytojas metodininkas
3. Kęstutis Bartkevičius Aukštasis, fizika III vadybinė kategorija, fizikos vyr. mokytojas
4.  Svetlana Varanauskienė  Aukštasis, biologija
Aukštasis, pradinis ugdymas
 Pradinių klasių mokytoja metodininkė
5.  Lilija Stražinskienė  Aukštesnysis, ikimokyklinių įstaigų auklėtoja  Ikimokyklinės grupės vyr. auklėtoja
6. Loreta Brakauskienė Aukštasis, pradinis ugdymas Pailgintos d.d. grupės auklėtoja - priešmokyklinio ugdymo pedagogė
7. Aldona Pekorienė Aukštasis, soc. pedagogė Soc. pedagogė
8. Irena Čeplikienė Aukštasis, kūno kultūra Šokių būrelio vadovė
9.      
10. Valentina Juškevič Aukštasis, fizika Matematikos vyr. mokytoja
Rusų kalbos vyr. mokytoja
11. Nijolė Kamarauskienė Aukštasis, pradinis ugdymas
Aukštasis, logopedė
Pradinių klasių mokytoja metodininkė
Vyr. logopedė
12. Jurgita Karlonienė Aukštasis, anglų kalbos mokytoja, chemijos mokytoja Anglų kalbos mokytoja, chemijos vyr. mokytoja
13. Elvyra Katinėlienė Aukštasis, matematika ir informatika Matematikos ir ekonomikos mokytoja metodininkė
14. Bronė Kazlauskienė Aukštasis, matematika Matematikos mokytoja metodininkė
15. Vilija Kukienė Aukštasis, geografija ir kūno kultūra Geografijos mokytoja metodininkė
Kūno kultūros vyr. mokytoja
16. Ramunė Lusienė Aukštasis, pradinis ugdymas Pradinių klasių mokytoja metodininkė
17. Ramunė Marcinkevičienė Aukštasis, biologija III vadybinė kategorija
Biologijos mokytoja metodininkė
18. Loreta Micevičienė Aukštasis, istorija Istorijos mokytoja metodininkė
19. Vilma Pavalkienė Aukštasis, lietuvių kalba Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
20. Jolita Prakapienė Aukštasis, pradinis ugdymas Pradinių klasių mokytoja metodininkė
21. Kristina Krukonienė Aukštasis, tikyba Tikybos mokytoja
22. Ona Radzevičienė Aukštasis, ikimokyklinių įstaigų auklėtoja Ikimokyklinės grupės vyr. auklėtoja
23. Stanislava Ramaškienė Aukštasis, ikimokyklinė pedagogika ir psichologija III vadybinė kategorija
Ikimokyklinės grupės auklėtoja metodininkė
24. Rita Rimgailienė Aukštasis, kūno kultūra Kūno kultūros mokytoja metodininkė
25. Marija Žemaitienė Aukštasis, socialinė pedagogė Bibliotekininkė
26. Vladas Stačiūnas Aukštasis, technologijos Technologijų ir žmogaus saugos vyr. mokytojas
       
       

Lankytojai

Šiandien2
Vakar70
Per savaitę238
Per mėnesį1632
Iš viso39254

2018-02-22

Įstaigos rekvizitai

 

Matuizų pagrindinė mokykla;
Adresas: Dzūkų g. 2, Matuizos, LT-65071, Varėnos r.
Tel.(8 310) 40665;
Faks. (8 310) 40665;
Elektroninis paštas:
matuizu.mokykla@varena.lt