Veikla

Pagal Varėnos raj. savivaldybės tarybos 2005 m. sausio 25 d. sprendimą Nr. T-V-487, į mokyklą priimami mokiniai iš šių kaimų: Beržupio, Butvydonių, Biekšių, Giraitės, Giniūnų, Jurgiškių, Krūminių, Matuizų, Marijanavo, Mielupio, Molių, Pabaronės, Paversekio, Pasgrindos, Pamerkių, Papiškių, Šarkiškių, Urkionių, Voriškių ir Žarkauskų kaimų.
Mokiniai į mokyklą yra vežami mokyklos geltonuoju ir Varėnos autobusų parko autobusais iš Butvydonių, Giniūnų, Jurgiškių, Krūminių, Marijonavos, Mielupio, Pabaronės, Paversekio, Pazgrindos, Pamerkių, Papiškių, Urkionių, Voriškių ir Žarkauskų kaimų.
Mokinių maitinimas
Mokykloje maitinami mokiniai, pagal „Mokinių nemokamo maitinimo mokyklose tvarkos aprašą“ patvirtintą Varėnos r. savivaldybės tarybos 2006 m. gruodžio 28 d. sprendimu Nr T-V- 1025. Dokumentai nemokamam maitinimui gauti pateikiami Matuizų seniūnijos socialiniam darbuotojui.
Teikiamos paslaugos:
1. Mokykloje yra pailgintos dienos grupė.
2. Mokykloje vyksta Varėnos muzikos mokyklos, Muzikos ir Dailės skyrių užsiėmimai.
Vadovėliai
Visi mokiniai aprūpinami vadovėliais, o pratybų sąsiuvinius perkasi patys.

Žemiau pateiktuose failuose yra duomenų apie mokyklos veiklą. Reikiamus failus galite parsisiųsti:

Budėjimo tvarka

Kontrolinių darbų skyrimo tvarka

Mokinio taisyklės

Pažintinė veikla

Socialinė veikla

Vadovėliai

Lankytojai

Šiandien46
Vakar53
Per savaitę46
Per mėnesį1546
Iš viso29940

2017-09-25

Įstaigos rekvizitai

Matuizų pagrindinė mokykla;
Adresas: Dzūkų g. 2, Matuizos, LT-65071, Varėnos r.
Tel.(8 310) 40665;
Faks. (8 310) 40665;