Filmas „DŽIULIJETA IR VĖŽLIAI PLASTIKINĖJ SRIUBOJ“ ir edukacija

Džiuljeta su kitais savanoriais valandų valandas praleidžia nardydami ir gelbėdami sergančius vandens vėžlius. Tačiau nardydama mergaitė pradeda suprasti, kokią milžinišką įtaką gamtai daro mūsų kasdienė veikla. Ji nori atrasti būdą, kaip galėtų padėti vandenynui ir jo gyvūnams – nes, rodos, vien tik vėžlių gelbėjimo ir pavienių šiukšlių rinkimo nepakanka. Kasdien regėdama vis didesnę vandenyno taršą, Džiuljeta tarsi kviečia mus susimąstyti ir parodo kiek daug padaryti gali vienas žmogus. Viskas prasideda nuo mūsų pačių.
5 ir 7 kl mokiniai žiūrėjo filmą po kurio virtualiai susitiko su edukatoriumi Pauliumi. Jis kvietė mokinius išsakyti savo mintis, klausė ką kiekvienas darome ar galime padaryti, kad ateities kartoms nepaliktume Žemės dideliame šiukšlyne.
Ačiū aktyviai mintis reiškusiems mokiniams. Taip mes augame, tobulėjame ir plečiame savo akiratį.