Tarptautinė vaikų knygos diena

Šventę pradėję penktokai trumpai papasakojo, kodėl švenčiama ši diena, pristatė garsios japonų rašytojos Eiko Kadono šių metų kreipimąsi į visus pasaulio vaikus: „Ant sparnų istorijos keliauja. Trokšdamos išgirsti džiaugsmingą tavo širdies plakimą.“

Priminė apie danų rašytoją H. K. Anderseną, gimusį daugiau kaip prieš du šimtus metų, apie jo gyvenimą ir pasiryžimą mokytis. Skaitė ištraukas iš pasakų „Undinėlė“ ir „Eglutė“. Visi klausėme poetės R. Skučaitės sueiliuotos pasakos „Bjaurusis ančiukas“.
Trečios klasės mergaitės: Stela, Eiva ir Salomėja pagrojo kūrinius, išmoktus muzikos mokykloje. Priešmokyklinės grupės vaikučiai pasveikino visus su pavasariu, mėgdžiodami paukščių garsus. Ketvirtos klasės vaikai pašoko linksmą šokį „Trepsiukas“, o pirmokai, antrokai ir trečiokai padainavo daineles. Mokytojos taip pat padainavo dainą „Taip gražiai mane augino“.
Šventės pabaigoje padėkos raštai buvo įteikti aktyviausiai skaitantiems vaikams.